Op stap met GPS.
Ontdek de verborgen geschiedenis van Veenhuizen tijdens een interactieve GPS-wandeling
Dit arrangement is een samenwerking tussen de De Jongens van Outdoor en Actief Veenhuizen
Op stap met GPS
Ontdek de verborgen geschiedenis van Veenhuizen tijdens een interactieve GPS-wandeling. Deze tocht neemt je mee naar de mooiste en meest interessante plekken van het dorp, terwijl je actief leert over het verleden van Veenhuizen op een leuke en avontuurlijke manier.
Hoe werkt het?
Na een korte uitleg over de GPS ga je met een fotoboekje en vragen al wandelend op pad. Tijdens de tocht kom je op verschillende bijzondere locaties (waypoints), waar je goed moet kijken welke foto bij welke locatie past en de bijbehorende vragen moet beantwoorden. Zo vind je de juiste route en ontdek je meer over Veenhuizen.
Na afloop staat er een drankje en een borrelplank klaar
Voorbeeldprogramma:
- 12:30 uur: Lunch
- 13:30 uur: Start GPS tocht
- 15:00 uur: Afsluiten met een borreluurtje
Prijs:
€ 40,50 p.p.
Aantal personen:
Minimaal 12
De borrel bestaat uit:
- Twee drankjes en een goed gevulde borrelplank
Extra informatie:
- Per groepje krijg je een GPS en fotopuzzelboekje. Maximaal 6 personen per groep.
- De route is ongeveer 4 km lang en loopt over (semi)verharde paden. De route is toegankelijk voor kinderwagens en rolstoelen, tenzij er veel regen is gevallen.
Kledingadvies: Draag comfortabele en sportieve kleding die geschikt is voor de wandelroute en het weer.